Firma AGROENERGETYK poszukuje osób na stanowiska:

Stanowisko: Przedstawiciel handlowy w Dziale Sprzedaży (lub marketingu)

Wymagania wobec kandydatów:

  • chęć i zaangażowanie do pracy,
  • inicjatywa w działaniu oraz nietuzinkowe i oryginalne zainteresowania (wykorzystywane m.in. w projektowaniu kampanii marketingowych)
  • pogłębianie wiedzy w tematyce rolniczej
  • umiejętność dobrej organizacji czasu, pracy, chęć zdobywania nowych doświadczeń i umiejętności
  • minimalna znajomość pakietu MS Office

Zakres obowiązków:

  • telefoniczna obsługa klienta
  • wsparcie działań sprzedażowych i marketingowych
  • współpraca przy rozwijaniu nowych usług i produktów
  • obsługa klientów, współpraca i kontakt z nimi oraz analiza ich potrzeb
  • doradztwo w zakresie oferowanych usług i produktów
  • stałe uzupełnianie niezbędnych informacji dotyczących klientów

Oferowane warunki zatrudnienia:

  • umowa zlecenie
  • atrakcyjne wynagrodzenie oparte o własną efektywność pracy
  • elastyczny czas pracy
  • dostęp do niezbędnych narzędzi pracy (komputer, telefon)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV przez formularz poniżej lub na adres e-mail:

biuroagro@agroenergetyk.pl

w temacie wiadomości proszę wpisać ‚PRACA – OPOLE’

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Temat

Dołącz swoje CV

Pliki proszę wysyłać w wersji PDF lub DOC (Word)
Maksymalnie można dołączyć 1 plik.