Kontakt do sprzedawcy:

kom: 883 327 580
e-mail: hodowla@agroenergetyk.pl

dezosan

Uniwersalny preparat do suchej dezynfekcji o bardzo szerokim spektrum działania, który gwarantuje wysoką skuteczność i długotrwałą dezynfekcję obiektów inwentarskich.

 

Działanie preparatu DEZOSAN WIGOR:

  • skutecznie ogranicza rozwój patogennych bakterii, wirusów oraz grzybów
  • w znacznym stopniu ogranicza rozwój kokcydiów poprawia mikroklimat pomieszczeń inwentarskich
  • zmniejsza stężenie amoniaku
  • osusza powierzchnie dezynfekowane
  • ogranicza rozwój larw much
  • może być stosowany w obecności zwierząt

 

Sposób stosowania:

DEZOSAN WIGOR stosuje się poprzez rozsypywanie preparatu na powierzchnię dezynfekowaną w dawce 50 – 100 g/m2 co 7 dni. Jeżeli preparat jest stosowany po raz pierwszy to należy stosować go codziennie przez 3 pierwsze dni, a następnie co 7 dni. DEZOSAN WIGOR może być stosowany na wszystkie rodzaje posadzek (również rusztowe) i ściółek.

Przeznaczenie:

OCHRONA SANITARNA TRZODY CHLEWNEJ

 

DEZOSAN WIGOR stosuje się we wszystkich grupach wiekowych ze szczególnym uwzględnieniem kojców porodowych i odchowalni.

 

DEZOSAN WIGOR jest środkiem, który skutecznie zwalcza patogeny, które wywołują biegunki, zapalenia stawów, choroby skórne, kokcydiozę i infekcje wirusowe oraz zmniejsza populację much. Ponadto preparat w znacznym stopniu obniża wilgotność i redukuje stężenie amoniaku, przez co poprawia mikroklimat.

 

OCHRONA SANITARNA BYDŁA

DEZOSAN WIGOR zaleca się stosować w pomieszczeniach odpoczynku krów, kojcach porodowych i kojcach cieląt. Na stanowiskach dla krów szczególną uwagę należy zwrócić na podłoże pod wymionami, osuszanie i dezynfekcje racic, dezynfekcję okolic kanałów gnojowych oraz najbardziej wilgotne miejsca w oborze.

 

DEZOSAN WIGOR skutecznie zwalcza drobnoustroje powodujące wzrost ilości komórek somatycznych, mastitis, biegunki, problemy skórne, choroby kończyn, stany zapalne stawów i racic. DEZOSAN WIGOR może być stosowany na wszystkie rodzaje posadzek i ściółek.

Nie tylko zwalcza patogeny chorobotwórcze, ale również redukuje ilość żuków i larw oraz znacznie obniża wilgotność i stężenie amoniaku w kurniku.

 

Skład: Substancje aktywne:

Chloramina T (zaw. 0,2% wag)